Gastro Deutsch odporúča...

Ikona odporúčaní.

„Výnimočný život je život podľa vlastných pravidiel. Neváhaj a zober budúcnosť do vlastných rúk.“

V prípade, že si zatiaľ netrúfaš vycestovať do niektorej z nemecky hovoriacich krajín, poznáme spôsob, ako pracovať z pohodlia domova, učiť sa pritom v slovenčine alebo aj v nemčine zručnosti, ktoré naozaj zarábajú, výhodne cestovať kamkoľvek na svete a v neposlednom rade byť súčasťou komunity ľudí, ktorá sa vzájomne podporuje a inšpiruje.

Čo môžeš získať?

BE benefity - obrázok 1

Nauč sa zručnosti, ktoré naozaj zarábajú

BE benefity - obrázok 2

Cestuj výhodne kamkoľvek na svete

BE benefity - obrázok 3

Staň sa influencerom v perspektívnej oblasti

Skús si odpovedať na tieto otázky:
 Snívaš o niečom, o čom vieš, že sa ti nepodarí získať obyčajným zamestnaním?
 Rád / rada sa učíš nové zručnosti, ktoré ťa v živote posunú vpred za lepšou budúcnosťou?
 Chcel/a by si mať aj ty možnosť pracovať z domu alebo z ľubovoľného miesta na svete?
 Vieš, že umelá inteligencia môže časom úplne nahradiť človeka v niektorých profesiách?
 Chcel/a by si byť súčasťou IT-biznisového tímu, ktorý Ti pomôže dosahovať akékoľvek ciele?
 Hľadáš prostredie pozitívne naladených ľudí, v ktorom sa budeš rozvíjať aj osobnostne?

Ak si na niektorú z otázok odpovedal/a ÁNO, tak je to skvelá príležitosť práve pre Teba. Pretože aj Ty sa môžeš stať ambasádorom certifikovanej, celosvetovo pôsobiacej spoločnosti v oblasti finančných trhov. Získaš prístup k unikátnym platformám, nástrojom a aplikáciám, ktoré Ti umožnia vzdelávať sa od profesionálov vo svojom odbore a popritom aj zarábať spolu s nimi. Budeš sa môcť zúčastňovať rôznorodých aktivít a udalostí po celom Slovensku aj v zahraničí, sledovať živé hodiny a live streamy, ktoré Ti dajú obrovské množstvo pozitívnej energie pri dosahovaní tebou vytýčených cieľov. Spoznáš veľa inšpiratívnych ľudí, dokážeš si vybudovať pasívny príjem a časom možno aj úplnú finančnú nezávislosť. 🙌

Unikátny ekosystém aplikácií

Ikona aplikácie NFX.Ikona aplikácie WS Titan.Ikona aplikácie Quest.Ikona aplikácie Quantum.Ikona aplikácie MindHub.Ikona aplikácie Shift.Ikona aplikácie Orakle.Ikona aplikácie WoW.Ikona aplikácie Sense.Ikona aplikácie Relic.

Čo budeš potrebovať?

1. Vek aspoň 18 rokov. 🤵
2. Kapitál 400 - 1800 €. 💶
3. Chuť učiť sa nové veci. 😊

Pre viac informácií kontaktuj
Alebo vyplň nasledujúci dotazník...

„Cestuj kamkoľvek na svete výhodnejšie v porovnaní s Booking.com alebo Expedia.“

Ak miluješ cestovanie rovnako ako my, predstavujeme Ti celosvetovo čoraz populárnejšiu platformu Quest, s ktorou môžeš cestovať do svojich obľúbených destinácií s 20 – 60 % zľavami v porovnaní s ostatnými cestovateľskými portálmi ako Booking.com alebo Expedia Travel.
O platforme
Cestovná kancelária Quest vytvára jedinečný cestovateľský klub v spolupráci s hotelmi, reštauráciami, leteckými a ďalšími spoločnosťami poskytujúcimi rôznorodé voľnočasové aktivity a atrakcie po celom svete.

Vďaka tomu, že cestovná kancelária Quest nie je viazaná dohodou o cenovej parite medzi Booking.com a Expedia Travel, nemusí stanovovať približne rovnaké ceny za ubytovanie a letenky ako zvyšné portály a môže sprostredkúvať oveľa výhodnejšie ceny po dohode s príslušnými rezortmi.

Ako to funguje?
Platforma funguje na princípe sprostredkúvania internej meny, tzv. Quest dolárov pre uplatnenie zľavy od partnerov, medzi ktorých patríme aj my.

Sú hneď dve možnosti, ako môžeš túto platformu používať pre cestovanie:
1) Kontaktuj nás a udelíme Ti prístup pre vyhľadávanie destinácií. Následne Ti pošleme špeciálny zľavový kód, tzv. Quest Pass, s ktorým budeš môcť uplatniť zľavu na rezort, ktorý si si vyhliadol/la.
2) Staň sa súčasťou cestovateľského klubu aj Ty, vyber si jeden z troch cestovateľských balíčkov, požičiavaj si navyše autá v 190 krajinách sveta, vyber sa na plavbu po mori, získaj prednostný preukaz a sprostredkuj výhodné cestovanie aj Tvojej rodine a priateľom.
Reštaurácia Petra & Votsalo.
Tlačidlo pre stiahnutie z Apple App Store.Tlačidlo pre stiahnutie z Google Play.
Pre viac informácií kontaktuj
GymBeam – zdravé potraviny, športová výživa, športové oblečenie a príslušenstvo.
Obrázok GymBeam.Obrázok GymBeam.